Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стол: массив сосны и МДФ. 75х118 см, выс. 73 см. Стул: массив сосны и МДФ.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 106, 5 см, 63, 5 см |
| Кількість упаковок | 2 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 63, 5 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 75/41 см, Довжина: 118/48 см, Висота: 73/87 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 79 см, довжина: 123 см, висота: 38 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Форма | Прямоугольник |
- Цена: 15 000 ₴


