Лава-гойдалка LYSNET 180x133х176см оливково-зелений Код/Артикул 3725169

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Скамья-качалка из стали и полиэстера. С подушкой. 180x133 см, выс. 176 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| Высота сидения | 51 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Количество мест | 2 |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: 100% поліестер, Сталь, Сидіння: 100% поліестер, Сталь, Підлокітник: Сталь, ніжки: Сталь |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 21 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, С |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 21 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, С |
| Покрытие | 100% поліестер |
| Протестовано для ваги | 220 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 180 см, Висота: 176 см, Глибина: 133 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 60 см, довжина: 178 см, висота: 19 см |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Оливковый |
| включає | Подушка |
- Цена: 14 999 ₴





