Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Тканевая обивка и дерево. Вмещает пружинные и беспружинные матрасы размером 90х200 см. Без ламельного основания и матраса. 104х216 см, выс. 101 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 2 |
| Материал | ABS пластик, АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., LVL, Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Масив берези, Масив |
| Прикроватная тумбочка | Матеріал: Фанера, Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 18kg/m3 кг/м |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 104 см, Довжина: 216 см, Висота: 101 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 88 см, довжина: 205 см, висота: 43 см |
| Розмір матраца | Ширина: 90 см, довжина: 200 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Узголів'я підставка для ніг | Матеріал: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Фанера, Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густи |
| Цікаво знати | Без основи під матрац, без матраца, Підходить для бокс-матраців, пружинних та безпружинних матраців |
| висота від підлоги до ліжка | 18 см |
- Цена: 14 999 ₴


