Обеденный стол NORTOFT диам. 120см натуральный дуб/черный Код/Артикул 3670354

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Круглый обеденный стол со столешницей из ламината под цвет дуба и с черными стальными ножками. Диам. 120 см, выс. 75 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 2 |
| Простір під столом | 72 см |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 120 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 125 см, довжина: 136 см, висота: 13 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
| Цвет | Теплий дуб, Чорний |
- Цена: 14 999 ₴





