Кофейный столик LYNGVIG 60x110см натуральный дуб Код/Артикул 3650037

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Дуб и шпон дуба. 60х110 см, выс. 45 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ємність для зберігання | Під столешнею |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 76 см, 36 см |
| Обработка | Матовий лак |
| Простір під столом | 43 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 60 см, Довжина: 110 см, Висота: 45 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 70 см, довжина: 119 см, висота: 10 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Кавовий стіл |
| Форма | Подовжений |
| Цвет | Натуральний дуб |
| включає | 1 полиця |
- Цена: 14 999 ₴




