Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат, сталь и закаленное стекло. 70х35 см, выс. 152 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вес | 31 кг |
| Ножки | Повсть |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 70 см, Висота: 152 см, Глибина: 35 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 76 см, довжина: 156 см, висота: 9 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Тип | Сервант-вітрина |
| Цвет | Теплий дуб, Чорний |
| включає | 2 дверцят, 4 полиці |
- Цена: 14 999 ₴






