Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол с ламинированной столешницей под дуб и ножки из стали в цвет.
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 38 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 128 см, 58 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Довжина: 160 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 94 см, довжина: 166 см, висота: 9 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
- Цена: 14 999 ₴





