Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Подвесное кресло из стали и петана. С цепью, монтажной пластиной и подушками в чехлах из прочного структурированного материала. Без винтов. 83х70 см, выс. 113 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов., Сталь, Сидіння: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична ло |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліпропілен, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Прання: Плями можна чистити водою |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліпропілен, Машинне прання: Ні, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Прання: Плями можна чистити водою |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 83 см, Висота: 113 см, Глибина: 70 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 83 см, довжина: 70 см, висота: 65, 6 см |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Натура |
| включає | Chain and mounting plate , Чудова подушка у міцному чохлі зі структурованого матеріалу |
- Цена: 13 948 ₴







