Обеденный стол VEDDE 80x80/160см дикий темный дуб Код/Артикул 3670443

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол с ламинатом под дуб. Откидная столешница позволяет легко удвоить размер площади стола до 160 см. 80х80 см, выс. 76 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 30 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 57 см, 57 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Необроблений |
| Простір під столом | 62 см |
| Регульований розмір | 80/160 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Довжина: 80/160 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 82 см, довжина: 104 см, висота: 9 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Стіл із розсувною стільницею | З відкидною стільницею |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Квадрат |
- Цена: 13 948 ₴

