Кровать BILLUND с вместимостью 90x200см белый/бетон Код/Артикул 3681951

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під матрацом |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 2 |
| Материал | ABS пластик, ХДФХДФ це деревно-волокниста плита високої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., МеламінМеламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. Це дуже |
| Прикроватная тумбочка | Матеріал: Плита ДСП |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 99 см, Довжина: 205 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 81 см, довжина: 206 см, висота: 24 см |
| Розмір матраца | Ширина: 90 см, довжина: 200 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Спальное место | ширина: 90 см, довжина: 200 см |
| Узголів'я підставка для ніг | Матеріал: Плита ДСП |
| Цікаво знати | Без основи під матрац, без матраца, Підходить для бокс-матраців, пружинних та безпружинних матраців |
| Шухляда | Лицьова сторона: Плита ДСП, дно: ХДФХДФ це деревно-волокниста плита високої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., Бокова сторона: Плита ДСП, Задня стінка: Плита ДСП |
| включає | 2 шухляди |
- Цена: 13 173 ₴


