Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол с возможностью установки дополнительных столешниц. Столешница из массива сосны, покрытая лаком для увеличения срока службы. Белые ножки из массива сосны. Добавив дополнительные столешницы, вы можете легко расширить стол до 195 или 240 см, чтобы разместить больше людей. Столешницы можно купить отдельно. 90х150 см, выс. 75 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 29 кг |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 120 см, 52 см |
| Материал | Верхня частина: Масив сосни, Сталь, ніжки: Масив сосни, Каркас: Масив берези, Масив сосни|Масив берези, Масив сосни, Сталь |
| Обработка | Лакований, Фарбований, Морений |
| Простір під столом | 66 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 90 см, Довжина: 150 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 100 см, довжина: 157 см, висота: 22 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Стіл із розсувною стільницею | Можна встановити 2 додаткові стільниці, які продаються окремо. Розмір стільниці 90х45 см |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
- Цена: 12 398 ₴




