Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Короб для хранения из стали и петана. С удобной гидравлической крышкой, колесиками и практичной ручкой. 133х55 см, выс. 64 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Верх | Петан (поліетилен) |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Каркас | Сталь |
| Коліщатка | Поліпропілен |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриття |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 133 см, Висота: 64 см, Глибина: 55 см, Літр: 304 л |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 66 см, довжина: 133 см, висота: 12 см |
| Ручка(и) | Поліпропілен |
| Сторони | Петан (поліетилен) |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| внутрішній розмір | ширина:124 см, довжина:48 см, висота:51 |
- Цена: 12 398 ₴







