Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Садовая скамья из стали, искусственного дерева и петана. 138х61 см, выс. 86 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 65 см |
| Высота сидения | 45 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Количество мест | 2 |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов., Сидіння: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 220 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 138 см, Висота: 86 см, Глибина: 61 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 127 см, довжина: 71 см, висота: 17 см |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 12 398 ₴







