Банкетка OLDEKROG 3шух белый/цвет дикий натуральный дуб Код/Артикул 3600339

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат. С тканевой подушкой. 102х39 см, выс. 50 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 29 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | МДФ |
| Материал | Бавовна, МДФ, ПП (поліпропілен), ПУ (поліуретан), Масив берези |
| Обработка | Прозорий лак |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 102 см, Висота: 50 см, Глибина: 39 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 45 см, довжина: 105 см, висота: 50 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: Бавовна, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 12 кг/м |
| Цвет | Білий, Дикий натуральний дуб |
| включає | 3 шухляди, Подушка декоративна |
- Цена: 12 398 ₴


