Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Для щоденного використання | Нет |
| Каркас кровати | сталь |
| Кількість упаковок | 1 |
| Материал | Шпон берези, ППУ, Memory foam (піноматеріал з "ефектом пам'яті"), Поліестер, Сталь |
| Матрас | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: Memory foam (піноматеріал з "ефектом пам'яті"), ПУ (поліуретан), Густина піни: 23 (PU)- 34 (memory foam) кг/м |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Довжина: 200 см, Висота: 36 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 30 см, довжина: 80 см, висота: 105 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | CertiPUR , FSC Mix, OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Спальное место | ширина: 77 см, довжина: 194 см |
| Толщина матраса | 9 см см |
| Цвет | Світло-сірий, Антрацит (темно-сірий) |
| висота від підлоги до ліжка | 23 см |
- Цена: 11 625 ₴


