Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ткань тедди. Наполнение подушек сиденья и спинки из пеноматериала. Ножки из стали. 72х80 см, выс. 98 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 45 |
| Зовнішня тканина | 100% поліестер |
| Кількість упаковок | 1 |
| Материал | ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь|Сидіння: ППУ, Фанера, Поліестер, Сталь, ніжка: Ламінат, Сталь |
| Наполнение | 100% поліестер, 100% піноматеріал |
| Ножки | Ламінат, Сталь |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 23 кг/м |
| Розділ | Крісло |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 72 см, Висота: 98 см, Глибина: 80 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 76 см, довжина: 76 см, висота: 76 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 23 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 23 кг/м |
| Цвет | Лляний, Натуральний дуб |
- Цена: 11 623 ₴







