Обеденный стол ALSTED диам. 120см натуральный дуб Код/Артикул 3650203

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 23 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 120 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 122 см, довжина: 123 см, висота: 11 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
- Цена: 11 623 ₴





