Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол из декоративного шпона цвета дуба. Откидная столешница позволяет легко удвоить размер стола до 160 см. 80х80 см, выс. 76 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 29 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 75 см, 75 см |
| Простір під столом | 65 см |
| Регульований розмір | 80/160 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Довжина: 80/160 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 84 см, довжина: 116 см, висота: 6 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Стіл із розсувною стільницею | З відкидною стільницею |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Квадрат |
- Цена: 11 623 ₴







