Обеденный стол LINTRUP 80x140см дикий натуральный дуб Код/Артикул 3605010

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол из декоративного шпона под дуб. 80х140 см, выс. 76 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 33 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Простір під столом | 65 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Довжина: 140 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 82 см, довжина: 158 см, висота: 6 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
- Цена: 10 848 ₴



