Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол с ламинатом под дуб. 80х120 см, выс. 76 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 31 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 97 см, 57 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Простір під столом | 64 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Довжина: 120 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 134 см, довжина: 82 см, висота: 8 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
- Цена: 10 848 ₴


