Обеденный стол JEGIND 80x130см натуральный дуб/черный Код/Артикул 3690562

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол со столешницей из дубового шпона и черными ножками из массива дерева. Дерево покрыто лаком для увеличения срока службы. 80х130 см, выс. 75 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 21 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 117, 5 см, 67, 5 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Лакований |
| Простір під столом | 66, 7 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Довжина: 130 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 85 см, довжина: 138 см, висота: 11 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Натуральний дуб, Чорний |
- Цена: 10 848 ₴


