Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат и сталь. С LED-подсветкой и держателями для чашки и наушников, а также ковриком для игровой мышки. 60х110 см, выс. 78 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 23 кг |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Витрата кВт год за 24 години | 1 |
| Витрата кВт год за 24 години із використанням таймера | 1 |
| Відстань від вилки до першої лампочки | 10 м |
| Відстань від першої лампочки до останньої лампочки | 17 м |
| Відстань між лампочками | 2 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Максимальна кількість підключених лампочок | 4 |
| Материал | ABS пластик, МДФ, Меламін, Мікрофібра, Пластик, Сталь|Лицьова сторона: МДФ, Меламін, Верхня частина: МДФ, Меламін, дно: МДФ, Меламін, Бокова сторона: Сталь, ніжки: Сталь, Задня стінка: ABS пластик, Каркас: Сталь, Поверхня: МДФ, Меламін |
| Ножки | пластик |
| Підставка для чашки | Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 60 см, Довжина: 110 см, Висота: 78 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 68 см, довжина: 120 см, висота: 16 см |
| Рівень якості | GOLD |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | CE, FSC 100% |
| Тип | Письмовий стіл |
| Тип лампочки LED | LED (світлодіод) |
| Трансформатор | Нет |
| шкала Люмена | 12 |
- Цена: 10 848 ₴




