Банкетка KAPPEL с вместимостью темно-коричневый Код/Артикул 3650151

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 14 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під сидінням |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Каркас | МДФ, Фанера, Масив евкаліпта |
| Материал | ППУ, МДФ, ПП (поліпропілен), ПУ (поліуретан), Фанера, Поліестер, Масив евкаліпта, Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 118 см, Висота: 45 см, Глибина: 50 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 51 см, довжина: 119 см, висота: 48 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 24 кг/м |
| Цвет | Темно-коричневый |
- Цена: 10 848 ₴






