Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ткань. С емкостью для хранения. 118х50 см, выс. 45 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 13 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Цвет | Песочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під сидінням |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Каркас | МДФ, Фанера, Масив евкаліпта |
| Материал | ППУ, МДФ, ПП (поліпропілен), Фанера, Поліестер, Масив евкаліпта, Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 118 см, Висота: 45 см, Глибина: 50 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 50 см, довжина: 118 см, висота: 45 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 24 кг/м |
- Цена: 10 848 ₴







