Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Лаунж стул из алюминия и петана. 63х75 см, выс. 77 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Вес | 4 кг |
| Висота підлокітника крісла | 58 см |
| Высота сидения | 39 |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Спинка: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетичн |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 63 см, Висота: 77 см, Глибина: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 63 см, довжина: 75 см, висота: 77 см |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Натура |
- Цена: 10 073 ₴







