Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Прочная тканевая обивка. Наполнение подушек сиденья и спинки из пеноматериала. Ножки из дуба. 66х68 см, выс. 84 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 45 |
| Глубина сиденья | 45 |
| Кількість упаковок | 1 |
| Материал | Сидіння: Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, Спинка: Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, Підлокітник: Поліестер, поліуретанова піна, Сталь, ніжка: Масив дуба|Фанера, Поліестер, поліуретанова піна, Масив дуба, Сталь |
| Ножки | Масив дуба |
| Подлокотник | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 18 кг/м |
| Розділ | Крісло |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 66 см, Висота: 84 см, Глибина: 68 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 66 см, довжина: 73 см, висота: 52 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 18/20/24 кг/м |
| Спинка | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: поліуретанова піна, Густина піни: 18 кг/м |
| Цвет | Сірий, Натуральний дуб |
- Цена: 10 073 ₴







