Обеденный стол AABENRAA 80x120см теплый дуб/черный Код/Артикул 3670323

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол со столешницей из декоративного шпона под дуб и черными стальными ножками. 80х120 см, выс. 75 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 19 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 102 см, 71 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Простір під столом | 67 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Довжина: 120 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 82 см, довжина: 148 см, висота: 9 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Прямоугольник |
| Цвет | Теплий дуб, Чорний |
- Цена: 10 073 ₴


