Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат. Ящик с механизмом полного извлечения. 53x120 см, выс. 75 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 35 кг |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Особливості шухляди | Повне витягуванняПовне витягування шухляд дозволяє отримати повний доступ до всієї шухляди для використання більшого простору. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 54 см, Довжина: 120 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 54 см, довжина: 128 см, висота: 10 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Письмовий стіл |
| включає | 1 двері, 1 шухляда, 1 полиця |
- Цена: 10 073 ₴



