Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Сталь. Матрас с наполнением из пеноматериала высотой 8 см. Деревянные ламели. Сложно. 80х190 см, выс. 35 см
| Основные | |
|---|---|
| Толщина матраса | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Для щоденного використання | Нет |
| Каркас кровати | сталь |
| Кількість упаковок | 1 |
| Материал | Шпон берези, ППУ, Поліестер, Сталь |
| Матрас | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 16 кг/м |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Довжина: 190 см, Висота: 35 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 28 см, довжина: 80 см, висота: 85 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | CertiPUR , FSC Mix, OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Спальное место | ширина: 78 см, довжина: 185 см |
| Цвет | Антрацит (темно-сірий) |
| висота від підлоги до ліжка | 24 см |
- Цена: 9 300 ₴



