Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Серый стул с сиденьем и спинкой из стали и алюминиевой основой. Подлокотники и верх спинки из промазанного хардвуда FSC® и придают элегантный вид. Спинка наклоняется в 5 положений. Сталь обработана антикоррозионным покрытием Durasint®, а хардвуд отделан специальным маслом для дополнительной защиты и подчеркивания природного цвета. Рекомендуется регулярно смазывать древесину, чтобы сохранить цвет и защитить от влаги. Алюминий – легкий и прочный материал, не ржавеющий. Стул можно сложить для удобной переноски и хранения.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Висота підлокітника крісла | 66 см |
| Высота сидения | 44 |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: АлюмінійАлюміній це легкий та елегантний матеріал. Він дуже міцний, проте небагато важить і не іржавіє Алюміній не вимагає догляду, його легко можна очистити вологою ганчіркою., Спинка: Сталь, Сидіння: Сталь, Підлокітник: Деревина евкаліпта, ніжки |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Покриття Durasint Покриття Durasint - це 4-шарове порошкове покриття, яке захищає метал від зносу та іржі. Покриття робить метал водонепроникним та не потребуючим догляду. Також забезпечує не вигоряння кольору, та стійкість до подряпин., Промащений |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 56 см, Висота: 112 см, Глибина: 70 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Функція | 5-позиційний, Складане |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 9 298 ₴







