Обеденный стол JEGIND д. 105см белый/натуральный Код/Артикул 3690563

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Круглый обеденный стол с белой столешницей из МДФ и ножками из массива дерева. Дерево покрыто лаком для долговечности. Диам. 105 см, выс. 75 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 18 кг |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 63, 5 см, 63, 5 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Лакований, Промащений |
| Простір під столом | 66, 7 см |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 105 см, Висота: 75 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 110 см, довжина: 110 см, висота: 11 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Круг |
- Цена: 9 298 ₴

