Обеденный стол ALLING 80x100/163см цвет теплый дуб Код/Артикул 3670432

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Обеденный стол овальной формы из декоративного шпона под дуб. Стол имеет 2 части столешницы, позволяющие его полностью или частично разложить. 80х38/100/163 см, выс. 76 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 32 кг |
| Основные | |
| Цвет | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Відстань між ніжками | 163 см, 80 см |
| Кількість упаковок | 1 |
| Регульований розмір | 38/100/163 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Довжина: 38/100/163 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 68 см, довжина: 89 см, висота: 13 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Стіл із розсувною стільницею | З 2 стільницями, які піднімаються |
| Тип | Обідній стіл |
| Форма | Овал |
- Цена: 9 298 ₴






