Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Стул для отдыха из промащенного хардвуда (сертификат FSC®) и полиэстера. 65х65 см, выс. 76 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 58 см |
| Высота сидения | 35 |
| Догляд | Обробляти олією для дерева, згідно вкладеної інструкції. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Деревина акації, Спинка: 100% поліпропілен, Сидіння: 100% поліпропілен, Підлокітник: Деревина акації, ніжки: Деревина акації |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Промащений |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 65 см, Висота: 76 см, Глибина: 65 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 65, 5 см, довжина: 92 см, висота: 22 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| Цвет | Натура |
- Цена: 8 523 ₴







