Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Садовая скамья из стали и искусственного дерева. 125х58 см, выс. 81 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Высота сидения | 45 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Количество мест | 2 |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: Штучне дерево (полістирол)Артвуд - це синтетичний матеріал, що не потребує догляду, структура якого подібна до натуральної деревини. Виготовлений з пластику, такого як полістирол, він є міцним і водонепроникним матеріалом. Артвуд ма |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 220 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 125 см, Висота: 81 см, Глибина: 58 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 128, 5 см, довжина: 63 см, висота: 14, 5 см |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 8 523 ₴







