Тумбочка прикроватная 1ящик MARKSKEL белый/цвет дикий натуральный дуб Код/Артикул 3699016

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат и МДФ. Ящик с механизмом полного извлечения. 43х37 см, выс. 67 см
| Габаритные размеры тумбы | |
|---|---|
| Вес | 17 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Особливості шухляди | Блокування шухлядиБлокування шухляд запобігає випадковому витягненню шухляд, зберігаючи при цьому можливість легкого витягнення. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 43 см, Висота: 68 см, Глибина: 37 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 43 см, довжина: 70 см, висота: 12 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Тумба приліжкова |
| Цвет | Білий, Дикий натуральний дуб |
| Шухляда | Лицьова сторона: МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., МеламінМеламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. |
| включає | 1 шухляда |
- Цена: 7 998 ₴



