Кофейный стол JEGIND д. 80 1 полка белый/цвет нат. дуб Код/Артикул 3640433

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Дерево и МДФ. Диам. 80 см, выс. 45 см
| Материал изготовления столика | |
|---|---|
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Лакований, Морений |
| Простір під столом | 19 см |
| Розмір в зібраному стані | Діаметр: 80 см, Висота: 45 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 85 см, довжина: 86 см, висота: 9 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Тип | Кавовий стіл |
| Форма | Круг |
| Цвет | Білий, Натуральний дуб |
| включає | 1 полиця |
- Цена: 7 998 ₴





