Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 9 кг |
| Основные | |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Цвет | Песочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Каркас | МДФ, Фанера (тополя) |
| Материал | ППУ, МДФ, Фанера, Поліестер |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Висота: 42 см, Глибина: 40 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 25/18 кг/м |
- Цена: 7 998 ₴







