Письменный стол LINDVED 48x120см 2 ящика цвет темный дуб Код/Артикул 3630080

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Особливості шухляди | Блокування шухлядиБлокування шухляд запобігає випадковому витягненню шухляд, зберігаючи при цьому можливість легкого витягнення. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 48 см, Довжина: 120 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 56 см, довжина: 127 см, висота: 10 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою лісів, що зменшує ризик використан |
| Тип | Письмовий стіл |
| Цвет | Темний дуб |
| Шухляда | Лицьова сторона: МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., МеламінМеламін - це тип декоративного шпону з міцною, стійкою до подряпин поверхнею. |
| включає | 2 шухляди |
- Цена: 7 998 ₴




