Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат и сталь. С держателем для чашки и наушников. 60x120 см, выс. 74 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 13 кг |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Материал | Верхня частина: МДФ, Меламін, ніжки: Сталь, Каркас: Сталь|МДФ, Меламін, Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 60 см, Довжина: 120 см, Висота: 74 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 68 см, довжина: 128 см, висота: 7 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Тип | Письмовий стіл |
- Цена: 7 518 ₴




