Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Массив дуба и сталь. 2 полочки для обуви. 75х36 см, выс. 51 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 9 кг |
| Основные | |
| Материал каркаса | сталь |
| Вид мягкой мебели | банкетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | Масив дуба |
| Материал | Масив дуба, Сталь |
| Обработка | Промащений |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 75 см, Висота: 51 см, Глибина: 36 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 37 см, довжина: 77 см, висота: 17 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Цвет | Натуральний дуб, Хром |
| включає | 2 полиці |
- Цена: 7 518 ₴



