Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Лаунж кресло из стали и петана. С превосходными подушками в крепких чехлах из структурированного материала. 72х68 см, выс. 73 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 64 см |
| Высота сидения | 45 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це дуже міцний матеріал, що має УФ-захист та стійкий до будь-яких погодних умов., Сидіння: Петан (поліетилен)Петан (штучний ротанг) - це легка синтетична лоза. Це |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Подушка для сидіння | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: поліуретанова піна/100% поліестер, волокно, Густина піни: 20 кг/м , Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, |
| Подушка для спинки | Тканина: 100% поліестер, Наповнення: 100% поліестерове волокно, Наповнення подушки: 100% поліпропілен, Машинне прання: 30 C, Відбілювання: не відбілювати, Барабанна сушка: Не можна сушити, Прасування: Не прасувати, Суха чистка: Не піддавати хімчистці, Пра |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 72 см, Висота: 73 см, Глибина: 68 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 29 см, довжина: 62 см, висота: 70 см |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
| включає | Чудові подушки у чохлах з міцного структурованого поліпропілену |
- Цена: 7 200 ₴







