Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Сталь. С матрасом высотой 7 см с наполнением из пены ПЭ. Деревянные ламели. Сложно. 80х190 см, выс. 33 см
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
|---|---|
| Вес | 12 кг |
| Основные | |
| Толщина матраса | 7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Для щоденного використання | Нет |
| Каркас кровати | сталь |
| Кількість упаковок | 1 |
| Материал | Шпон берези, ППУ, Поліестер, Сталь |
| Матрас | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: ПУ (поліуретан), Густина піни: 16 кг/м |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 80 см, Довжина: 190 см, Висота: 33 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 22 см, довжина: 80 см, висота: 91 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | CertiPUR , FSC Mix, OEKO-TEX STANDARD 100 |
| Спальное место | ширина: 80 см, довжина: 190 см |
| Цвет | Світло-сірий, Антрацит (темно-сірий) |
| висота від підлоги до ліжка | 22 см |
- Цена: 7 200 ₴



