Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Короб для садовых подушек из морозостойкого, водонепроницаемого пластика с УФ-защитой. Выдвижные ручки. 128х54 см, выс. 59 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Верх | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Каркас | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 128 см, Висота: 59 см, Глибина: 54 см, Літр: 350 л |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 132 см, довжина: 56 см, висота: 18 см |
| Сторони | Поліпропілен (85% перероблений) |
| внутрішній розмір | ширина:126 см, довжина:52 см, висота:58 |
- Цена: 7 198 ₴




