Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Садовый шкаф из морозостойкого пластика (85% переработанного) с УФ-защитой. 3 полки. Не требует ухода. Можно использовать для садовых инструментов, горшков и т.д. 68х39 см, выс. 166 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Верх | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Догляд | Не вимагає догляду. Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Каркас | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Не потребує обслуговування | Да |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 68 см, Висота: 166 см, Глибина: 39 см, Літр: 380 л |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 80 см, довжина: 40 см, висота: 23 см |
| Ручка(и) | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Сторони | Поліпропілен (85% перероблений) |
| Цвет | Антрацит (темно-сірий) |
| внутрішній розмір | ширина:67 см, довжина:38 см, висота:165 |
- Цена: 7 198 ₴



