Письменный стол TRAPPEDAL 48x95см 1 ящик теплый дуб/черный Код/Артикул 3601094

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат и сталь. 48х95 см, выс. 76 см
| Габаритные размеры стола | |
|---|---|
| Вес | 18 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Кількість упаковок | 1 |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 48 см, Довжина: 95 см, Висота: 76 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 70 см, довжина: 102 см, висота: 6 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100%Усі матеріали лісового походження, з яких виготовлені товари із цим маркуванням, походять із відповідальних лісогосподарств, перевірених незалежною третьою стороною, щоб підтвердити, що матеріали постачаються відповідно до суворих соціальних та ек |
| Тип | Письмовий стіл |
| Цвет | Теплий дуб, Чорний |
| включає | 1 шухляда, 1 полиця |
- Цена: 7 198 ₴


