Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ламинат и сталь. 160х35 см, выс. 45 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 13 кг |
| Основные | |
| Материал каркаса | сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | Сталь |
| Материал | МДФ, Меламін, Сталь |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 160 см, Висота: 45 см, Глибина: 35 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 44 см, довжина: 166 см, висота: 7 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC Mix |
| Цвет | Натуральний дуб |
- Цена: 7 198 ₴





