Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Шезлонг из стали и текстилена. 59х191 см, выс. 84 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Висота підлокітника крісла | 50 см |
| Высота сидения | 32 |
| Догляд | Очищати водою та мильним розчином. |
| Использование | Для використання на вулиці |
| Материал | Каркас: Сталь, Спинка: Текстилен (поліестер, ПВХ)Текстилен - це зносостійка тканина із покритої пластиком пряжі з поліестеру. З неї створюють кольорові вироби, які не потребують особливого догляду, швидко сохнуть та легко миються., Сидіння: Текстилен (пол |
| Накладка на ніжку | Поліпропілен |
| Обработка | Порошкове покриттяПорошкове покриття захищає метал від зносу та іржі. Порошкове покриття - це процес нанесення захисного шару тонованого порошку на метал. |
| Протестовано для ваги | 110 кг |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 59 см, Довжина: 191 см, Висота: 84 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 59 см, довжина: 120 см, висота: 18 см |
| Функція | 5-позиційний |
| Хранение | Упродовж зими зберігати у приміщенні |
- Цена: 6 878 ₴







