Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під сидінням |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | МДФ, Фанера (тополя) |
| Материал | ППУ, МДФ, Фанера, Поліестер, Фанера (тополя), Масив гевеї |
| Ножки | Масив гевеї |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 95 см, Висота: 45 см, Глибина: 37 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 38 см, довжина: 97 см, висота: 26 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: Поліестер, поліефірна піна, Густина піни: 25 кг/м |
| Цвет | Бежевий, Натура |
- Цена: 6 878 ₴







