Лава BADSTED с вместимостью светло-серый/цвет дуб Код/Артикул 3690455

возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте.
Ткань и массив дерева. С емкостью для хранения. 95х37 см, выс. 45 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для зберігання | Під сидінням |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Каркас | МДФ, Фанера (тополя) |
| Материал | ППУ, МДФ, Фанера, Поліестер, Фанера (тополя), Масив гевеї |
| Ножки | Масив гевеї |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 95 см, Висота: 45 см, Глибина: 37 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 37 см, довжина: 95 см, висота: 25 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | FSC 100% |
| Сиденье | Наповнення: Поліестер, Піноматеріал: Поліестер, поліефірна піна |
| Цвет | Світло-сірий, Натура |
- Цена: 6 878 ₴



