Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отправка почтой в течении трех рабочих дней не считая день подтверждения заказа. Оплата на счет без НДС/онлайн на сайте. Описание
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція по збірці | Зібраний |
| Вбудований світлодіод | Да |
| Витрата кВт год за 24 години | 0, 192 |
| Відстань від вилки до першої лампочки | 0, 01 м |
| Відстань від першої лампочки до останньої лампочки | 1, 55 м |
| Відстань між лампочками | 13 см |
| Зеркало | Дзеркальне скло |
| Использование | Для використання в приміщенні |
| Каркас | Сталь |
| Кількість лампочок LED | 12 шт. |
| Лампочка | входить до комплекту |
| Максимум Ватт | 8 |
| Материал | Алюміній, Мідь, ПВХ, Цинк|МДФМДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з подрібнених волокон деревних порід, які спресовуються під високим тиском., Дзеркальне скло, ПВХ, Сталь |
| Общая длина | 0, 46 м мм |
| Питание | Кабель USB-C |
| Размер | Ширина: 15 см, Довжина: 46 см, Висота: 60 см |
| Розмір в зібраному стані | Ширина: 46 см, Висота: 60 см, Глибина: 15 см |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 15 см, довжина: 46 см, висота: 58 см|ширина: 5 см, довжина: 46 см, висота: 58 см |
| Свідоцтво про екологію та безпеку | CEЦей продукт має маркування CE., FSC MixТовари з таким маркуванням виготовлені із суміші деревини, контрольованої або сертифікованої FSC , та перероблених матеріалів. Частина сировини не має сертифікату, проте походить із контрольованих наглядовою радою |
| Тип лампочки LED | LED (світлодіод), зі зміною кольорів |
| Характеристика | 3 режими: холодне, нейтральне або тепле світло, Сенсорне керування |
| включає | 1 дзеркало |
- Цена: 6 400 ₴







